Громадські активісти, політики, чиновники, підприємці, студенти – загалом понад 2000 осіб узяли участь у
Марафонах з політичних реформ. Зусиллями мережі ВІ «Активна Громада» відбулося 32 заходи у майже трьох
десятках українських міст в усіх регіонах України. 17,5% відвідувачів склали представники політичних партій, на
діалог з якими і б ули орієнтовані марафони.

Аналізуючи проведену роботу, фахівці Інституту «Республіка» дійшли
висновків, що наступного разу члени «Активної Громади» мають посилити інформаційну кампанію про реформи на місцевому рівні, формувати у громадян політичну свідомість, вчити їх мислити критично та усвідомлено голосувати на виборах.
У результаті місцевих та регіональних марафонів Інститут «Республіка» формує дорожню карту впровадження реформ як на місцевому, так і національному рівнях. За словами заступниці голови Інституту «Республіка» Олександри Гліжинської (Скиби), марафони стали потужним циклом заходів 2018-ого року. Вони засвідчили, що партійці, народні обранці, громадяни мають бажання дискутувати і вивчати суть реформ.

– Особисто для мене одним із головних результатів даних заходів є те, що у понад 2000 учасників з різних куточків України є спільне бачення втілення реформ. Ці люди, подискутувавши на марафонах, стали ще ближчими один до одного та готовими робити хоч маленькі, але не менш важливі кроки, аби змінити життя своє та життя країни на краще, – наголосила Олександра Гліжинська (Скиба). У планах Інституту «Республіка» надалі – продовження діалогу з народними обранцями щодо втілення реформ, адвокатування Виборчого кодексу, впровадження пропозицій учасників марафонів у життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *