У Харкові відбулося друге онлайн засідання Клубу “Активної Громади”.

22 березня комунікаційна координаторка ВІ “Активна Громада” у місті Харків Єлизавета Куріцина провела онлайн Клуб “Активної Громади” на тему “Вплив громадян на прийняття рішень”. У ньому взяли участь близько 15 учасників з Харкова та Харківської області, серед яких були громадські активісти, журналісти та викладачі. Для харківської команди ВІ “Активна Громада” це вже другий Клуб в форматі вебінару. Як і більшість заходів Інституту “Республіка”, з початку запровадження карантину, він транслювався в прямому ефірі на Facebook сторінці регіональної команди. Звісно, всі скучили за живим спілкуванням та жвавими дискусіями під час тренінгів. Однак, перевагою онлайн заходів є те, що учасники можуть долучатися до них з будь-якого куточку України, в зручний час та зручному для себе місці. А жива дискусія перейшла у формат спілкування за допомогою коментарів до якого вже давно звикли користувачі Facebook мережі. 

Під час вебінару учасники обговорили етапи реалізації соціальної ініціативи: від формування проблеми до безпосередніх дій для її вирішення.  

Загалом будь-який процес впливу на прийняття рішень можна вибудувати за таким алгоритмом: 

  • знайти однодумців;
  • визначити відповідальний компетентний орган або особу;
  • визначити того, хто контролює/впливає на цей орган;
  • з’ясувати чи було порушення законодавства та сформувати план дій;
  • залучити ЗМІ, громадські організації.

Хочемо також анонсувати декілька цікавих подій! 

Інформаційні години в прямому ефірі на фейсбук сторінці Активна Громада Харків: 

“Як управляти громадою онлайн” – 2 та 6 квітня о 16:00. 

Також запрошуємо долучитися до тренінгів “Як управляти громадою” у форматі вебінарів:

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *