В.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій про подальший розвиток дошкілля.

23 квітня о 15:00 т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН розповість про плани щодо розвитку дошкільної освіти в Україні сформовані з урахуванням результатів публічних консультацій «Якісна та доступна дошкільна освіта»

Публічні консультації відбулися у 6 містах України та зібрали понад 500 осіб під час безпосереднього обговорення та більш ніж 2300 учасників у онлайн форматі. Загалом участь у публічних консультаціях взяло 2921 громадян із 23 областей. Настав час ділитися результатами! 

Дата: 23 квітня 2020 року.

Початок: 15:00 (орієнтовна тривалість – до 30 хвилин). 

Місце: трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН.

Запрошуємо долучитися до перегляду трансляції:

  • керівників та працівників закладів дошкільної освіти;
  • засновників закладів дошкільної освіти;
  • батьків дошкільнят;
  • представників громадських організацій та державних установ;
  • всіх охочих знати більше про розвиток дошкільної освіти в Україні.

Долучайтеся до ефіру та дізнайтеся про пропозиції та зауваження, які озвучили управлінці, керівники та вихователі дитсадків, батьки дошкільнят під час офлайн і онлайн консультацій. Як саме почута працівниками Міністерства інформація вплине на напрацювання Концепції розвитку дошкільної освіти, Закону України «Про дошкільну освіту» та інших документів. 

Передбачена можливість поставити запитання до т.в.о. Міністра освіти і науки України за допомогою Google-форми за посиланням. Заповнити форму необхідно до 18:00 22 квітня.

Примітка. Публічні консультації відбулися за сприяння Національного Демократичного Інституту та Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Фонду розвитку ефективного врядування.

Один коментар до “Онлайн розмова з т.в.о. Міністра освіти і науки Любомирою Мандзій”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *